Blue, D. (2024). Infinite inference and mathematical conventionalism. Philosophy and Phenomenological Research ; volume 109, issue 3, page 897-912 ; ISSN 0031-8205 1933-1592. https://doi.org/10.1111/phpr.13084
Παραπομπή σε μορφή Chicago (17η εκδ.)Blue, Douglas. "Infinite Inference and Mathematical Conventionalism." Philosophy and Phenomenological Research ; Volume 109, Issue 3, Page 897-912 ; ISSN 0031-8205 1933-1592 2024. https://doi.org/10.1111/phpr.13084.
Παραπομπή σε μορφή MLA (9th εκδ.)Blue, Douglas. "Infinite Inference and Mathematical Conventionalism." Philosophy and Phenomenological Research ; Volume 109, Issue 3, Page 897-912 ; ISSN 0031-8205 1933-1592, 2024, https://doi.org/10.1111/phpr.13084.
Πρόσοχή: Οι παραπομπές μπορεί να μην είναι 100% ακριβείς.