Gajera, S., Jana, R. K., & Shukla, A. K. (2026). Certain properties of generalized Jacobi matrix polynomials. Georgian Mathematical Journal, 33(4), 647-655. https://doi.org/10.1515/gmj-2026-2006
Παραπομπή σε μορφή Chicago (17η εκδ.)Gajera, Sagarkumar, Ranjan K. Jana, και Ajay K. Shukla. "Certain Properties of Generalized Jacobi Matrix Polynomials." Georgian Mathematical Journal 33, no. 4 (2026): 647-655. https://doi.org/10.1515/gmj-2026-2006.
Παραπομπή σε μορφή MLA (9th εκδ.)Gajera, Sagarkumar, et al. "Certain Properties of Generalized Jacobi Matrix Polynomials." Georgian Mathematical Journal, vol. 33, no. 4, 2026, pp. 647-655, https://doi.org/10.1515/gmj-2026-2006.
Πρόσοχή: Οι παραπομπές μπορεί να μην είναι 100% ακριβείς.